SET SOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD ŞTİ. bu web sitesini sadece bilgilendirme amacıyla muhafaza etmektedir. Bu web sitesine erişmek ve kullanmak suretiyle bu Kullanım Koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktasınız. Şirketimiz gerek bu web sitesini gerekse bu web sitesinin kullanımı ile ilgili koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Suçlamaların Reddi

Bu web sitesi görüldüğü haliyle sunulmaktadır. SET SOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD ŞTİ. bu web sitesinin çalışması veya kapsadığı bilgilerin, içeriğin, malzeme veya ürünlerin işlevine dair doğrudan veya dolaylı herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır. Web sitemizi kullanma riski kullanıcının kendisine aittir.

Yürürlükte bulunan yasalar çerçevesinde, dolaylı ticari teminatlar ile belirgin amaçlara, hak ve riayet gereklerine uygunluk dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, SET SOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD ŞTİ. bu web sitesinin, sunucularının veya SET SOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD ŞTİ. ya da yan kuruluşlarının gönderdiği e-postaların bilgisayar virüsleri ya da zararlı bileşkenler taşımadığını garanti etmez. Doğrudan, dolaylı, tesadüfi veya sonuç itibarıyla oluşan hasarlar dâhil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, SET SOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD ŞTİ. veya yan kuruluşları bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan hasarlardan sorumlu değildir.

Bu Web Sitesine Bağlı Siteler

Bu web sitesinden bağ verilmiş bulunan ve SET SOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD ŞTİ. yönetiminde bulunmayan muhtelif web siteleri ile ilgili olarak, bu sitelerde bulunan malzemelerden veya bunlardan yapılan iletişime dair SET SOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD ŞTİ. herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Geçerli Kanun

Bu koşullar Türkiye Cumhuriyet kanunları uyarınca yorumlanarak yürütülür. Bu web sitesinin kullanımıyla ilgili ve kullanımından doğan anlaşmazlıkların çözüm yeri Türkiye Cumhuriyeti İstanbul mahkemeleridir.


Saygılarımızla

ABOUT USSet-systems 1988 yılında, İstanbul'daki yerel müşterilere çeviri hizmeti sunmak üzere, bir şahıs şirketi olarak kuruldu. Daha sonra şirket, 1994 yılında bir sermaye şirketi olarak tescil edildi ve ülke çapındaki müşterilere çok dilli çeviri hizmetleri sunmaya başladı.  • Set-systems Çeviri Hizmetleri
  • Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad.
  • Onurgil İş Merkezi No: 35/2
  • 34394 Şişli/ İstanbul
  • Faks: +90 - 212 - 532 - 1191
  • E-posta: ceviri@set-soft.com