Tarihçemiz

Tarihçemiz

Set-systems 1988 yılında, İstanbul'daki yerel müşterilere çeviri hizmeti sunmak üzere, bir şahıs şirketi olarak kuruldu. Daha sonra şirket, 1994 yılında bir sermaye şirketi olarak tescil edildi ve ülke çapındaki müşterilere çok dilli çeviri hizmetleri sunmaya başladı.

Başlangıçta baskı koordinasyon hizmetlerine odaklanan şirket, kısa bir süre sonra etkinlik alanlarını genişleterek Çeviri ve Masa Üstü Yayıncılık hizmetleri vermeye başladı. Günümüzde, set-systems 250 çok uluslu ve uluslararası müşterisine bir dizi anahtar teslimi doküman çözümü ve yerelleştirme projeleri sunmaktadır. Çeşitli uzmanlık dallarında deneyim sahibi profesyonellerden oluşan ekibi ile set-systems müşterilerinin teknik metin yazımı, çok dilli çeviri projeleri ve MÜY, yazılım geliştirme ve yerelleştirme ve baskı hizmetleri konusundaki siparişlerini titizlikle yerine getirmektedir.

Yürütülen çalışmaların üstün niteliğini sağlayan en önemli unsurlar arasında yerleşik olarak çalışan proje yönetim profesyonelleri, bilgili ve deneyimli uzman kadro ile yöntemlerimizdeki esneklik ve mevcut gereçlerdeki çeşitlilik sayılabilir. Bu denli zorlu bir pazarda tam ve etkili hizmetler verme konusunda set-systems çeviri'nin elde ettiği başarının ardındaki neden işte budur. Set-systems çeviri hizmetleri İstanbul Ticaret odası nezdinde TÜKETİCİ KORUMA TAAHHÜTNAMESİ imzalama cesaretini kendinde bulan ülkemizdeki tek çeviri şirketi olmanın gururunu yaşamaktadır.

Turizm yayınlarımız hakkında bilgi almak için Tıklayınız

Felsefemiz

Felsefemiz

DÜRÜSTLÜK : Müşterilerimizin menfaatlerine zarar verici davranışlardan uzak dururuz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK : İş ile ilgili her türlü aşamada müşteri beklentilerini dikkate alarak, süreçlerimizi tam olarak müşterimizin taleplerine uygun olarak yürütürüz.

BİLİMSELLİK : Tüm süreçlerde bilimsel bir yaklaşım tarzı uygulayarak nesnellik ve müşteriye özel bir tutarlılık temin ederiz.

SIRDAŞLIK: Müşterilerimizle ilgili her türlü bilgiyi ve belgeleri tam bir gizlilik içinde ele alırız.

SORUMLULUK : Herşeyden önce kurumsal bir şirket olan set-systems ve bir projede görev alan her birey sorumluluğunun projenin teslimatından sonra da devam ettiğinin ve herhangi bir aşamada hala katkıda bulunabileceğinin bilincindedir.

Misyonumuz

Misyonumuz
Misyonumuz, hizmetlerimizi müşterilerimizin vizyonlarını, onların hedef pazarlarını geliştirecek, verimliliklerini, etkinliklerini ve karlılıklarını arttırmalarına olanak sağlayacak biçimde ileriye taşıyacak bir araç gibi kullanmaktır. Kuruluşumuzun temel hedefi yerli ve yabancı müşterilerimizin rol oynadığı pazarların bugünkü ve gelecekteki gerekliliklerini belirleyerek hizmetlerimizi en verimli ve en etkin bir biçimde ve uluslararası standartlara uygun olarak sağlamak suretiyle müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktır. Yönetimimiz, bu beklentilerin karşılanması için gereken insan ve diğer kaynakların tedarik edilerek en iyi şekilde kullanılmasını temin eder. Set-systems çeviri için kalite demek doğru, akıcı bir biçimde anlaşılır ve tutarlı metinler üreterek bunları bilimsel prensiplere ve gizlilik prensiplerine uygun biçimde tedarik etmektir. Açıklanan bu Kalite'nin nitelikli ve kendini mesleğe adamış profesyoneller tarafından sağlanabileceğinin tam olarak bilincinde olan set-systems çeviri, personel eğitimine, personelinin uygun çalışma koşullarına sahip olmasına azami özen göstermekte ve kendilerine her türlü teknolojik desteği sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz
"Vizyonumuz, dünyada doküman yönetiminde lider bir şirket haline gelmektir." Bu temel yaklaşımın ışığı altında, set-systems çeviri kendisini bu vizyonu gerçekleştirmeye götürecek basamakları belirleyecek ve bu hedeflere varmak için gereken kaynakları temin edecektir. Bu hedeflere doğru yürürken, set-systems çeviri prensiplerinden ödün vermeyecektir.

ABOUT USSet-systems 1988 yılında, İstanbul'daki yerel müşterilere çeviri hizmeti sunmak üzere, bir şahıs şirketi olarak kuruldu. Daha sonra şirket, 1994 yılında bir sermaye şirketi olarak tescil edildi ve ülke çapındaki müşterilere çok dilli çeviri hizmetleri sunmaya başladı.  • Set-systems Çeviri Hizmetleri
  • Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad.
  • Onurgil İş Merkezi No: 35/2
  • 34394 Şişli/ İstanbul
  • Faks: +90 - 212 - 532 - 1191
  • E-posta: ceviri@set-soft.com